logo monimmo
Previous slide
Next slide

Apartmán FREYA

Do doliny, 031 01 Liptovský Mikuláš, Slovensko

FREYA je v severskej mytológii bohyňou plodnosti, lásky a krásy. Je nielen symbolom plodnosti a bohatstva, spája sa aj s ochranou a pozitívnou mágiou, privoláva sa na pomoc   pri pôrode a počatí, pomáha s manželskými problémami, alebo na udelenie plodnosti na zemi a na mori. Je tiež bohyňou lásky, ku ktorej môžu milenci posielať modlitby. O Freyji sa hovorí, že je najláskavejšia medzi bohyňami. Jej meno sa premietlo aj do anglického slova piatok – FRIDAY, alebo tiež „Freya’s day“. A piatok predsa milujeme všetci! Vitajte teda vo FREY-i – a užívajte si jej ochranu, hýčkanie a všeobjímajúcu starostlivosť.

Kapacita a vybavenie:

4 pevné lôžka (2x velká manželská posteľ hotelovej kvality)
47 m²
1x kúpeľňa
Terasa s výhľadom na areál Tri Vody
Úložný box na lyže
WiFi
Bezplatné parkovisko
Vybavená kuchyňa
Nefajčiarske izby
Domáce zvieratá povolené

za príplatok

Smart TV
Ubytovanie s deťmi

Špecifiká apartmánu:

Apartmán FREYA je zariadený v modernom štýle a je vhodný ako ubytovanie pre dvojice, rodiny s deťmi alebo milovníkov turistiky.  

Apartmán sa nachádza v Demänovskej Doline, na záchytnom parkovisku, odkiaľ chodí skibus priamo do lyžiarskeho strediska Ski Jasna. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky s kuchyňou, kde je gauč pre príjemné a pohodlné relaxovanie. V oboch spálnach sa nachádza veľká manželská posteľ hotelovej kvality. Toaleta a sprchový kút sú oddelene. Kuchyňa je vybavená indukčnou doskou, kávovar, chladnička, mraznička, mikrovlnná rúra.

K dispozícii je súkromný box na lyže a sušiak na lyžiarky.